Допълнителни образователни дейности

Преподаватели по ДПД

Английски език

„Ленгуич юзер“ ЕООД

Народни танци

„БГ Денс Димитрови“ ЕООД

Латино танци

КСТ „ Танцувай с мен“

Балет

“Класик М“ ЕООД

Прил. изкуства

„АБ – АРТ“ ЕООД

Футбол

ДФК „Тигрите - 2004“ ЕООД

Философия

„ОнтоИдея“ ЕООД

Логопед

„Амалтея“ ЕООД

График Английски език

Вторник Четвъртък Петък
09.00 – 09.20 Иглика
09.30 – 09.50 Люляк
10.00 – 10.30 Синчец
10.30 – 11.00 Слънчогледи
11.00 – 11.30 Незабравка
11.30 – 12.00 Здравец
09.00 – 09.30 Незабравка
09.30 – 10.00 Синчец
10.00 – 10.30 Здравец
10.30 – 10.50 Слънчогледи
11.00 – 11.30 Латинка
11.30 – 12.00 Теменуга
09.00 – 09.20 Кокиче
09.30 – 10.00 Лаленце
10.00 – 10.30 Теменуга
10.30 – 10.50 Люляк
11.00 – 11.20 Иглика
11.30 – 12.00 Латинка

График Логопед

Понеделник Сряда
09.00 – 17.00 – по индивидуален график 09.00 – 17.00 – по индивидуален график

График Приложни изкуства

Понеделник Четвъртък
09.00 – 09.30 Люляк, Слънчогледи
09.30 – 10.00 Иглика, Кокиче, Лаленце
10.30 – 11.00 Латинка, Теменуга, Здравец
11.00 – 11.30 Синчец, Незабравка
15.30 – 16.00 Слънчогледи, Люляк
16.00 – 16.30 Иглика, Кокиче, Лаленце

График Балет

Вторник Сряда
15.30 – 16.00 Незабравка, Здравец, Теменуга, Латинка
16.00 – 16.30 Иглика, Люляк, Кокиче, Лаленце, Синчец, Слънчогледи
15.30 – 16.00 Незабравка, Здравец, Теменуга, Латинка
16.00 – 16.30 Иглика, Люляк, Кокиче, Лаленце, Синчец, Слънчогледи

График Латино танци

Вторник Четвъртък
09.00 – 09.30 Слънчогледи, Синчец
09.30 – 10.00 Здравец, Незабравка
10.00 – 10.30 Иглика, Люляк
10.30 – 11.00 Латинка, Теменуга
11.00 – 11.30 Кокиче, Лаленце
09.00 – 09.30 Слънчогледи, Синчец
09.30 – 10.00 Здравец, Незабравка
10.00 – 10.30 Иглика, Люляк
10.30 – 11.00 Латинка, Теменуга
11.00 – 11.30 Кокиче, Лаленце

График Народни танци

Понеделник Петък
09.00 – 09.30 Латинка, Теменуга
09.30 – 10.00 Здравец, Незабравка
10.00 – 10.20 Люляк, Иглика
10.30 – 11.00 Слънчогледи, Синчец
11.00 – 11.30 Кокиче, Лаленце
09.00 – 09.30 Здравец, Незабравка
09.30 – 09.50 Люляк, Иглика
10.00 – 10.30 Слънчогледи, Синчец
10.30 – 11.00 Латинка, Теменуга
11.00 – 11.30 Кокиче, Лаленце

График Футбол

Сряда Петък
09.00 – 09.30 Здравец, Незабравка
09.30 – 10.00 Слънчогледи, Синчец
10.00 – 10.20 Люляк, Иглика
10.30 – 11.00 Латинка, Теменуга
11.00 – 11.20 Кокиче, Лаленце
09.00 – 09.30 Слънчогледи, Синчец
09.30 – 10.00 Здравец, Незабравка
10.00 – 10.20 Люляк, Иглика
10.30 – 10.50 Кокиче, Лаленце
11.00 – 11.30 Латинка, Теменуга

График Философия с деца

Сряда Четвъртък
09.00 – 09.30 Теменуга
09.30 – 10.00 Здравец
10.00 – 10.30 Незабравка
10.30 – 11.00 Слънчогледи, Синчец
11.00 – 11.30 Латинка
15.00 – 15.30 Латинка
15.30 – 16.00 Здравец
16.00 – 16.30 Слънчогледи, Синчец
16.30 – 17.00 Теменуга
17.00 - 17.30 Незабравка