Допълнителни образователни дейности

Преподаватели по ДПД

Народни песни и танци

„БГ Денс Димитрови“ ЕООД

Модерни и латино танци

КСТ „ Танцувай с мен“

Балет

“Класик М“ ЕООД

шах

Шах

Спортен клуб по шахмат „НСА“

Таекуондо

СК „Гладиатор-София“

Футбол

ДФК „Тигрите - 2004“ ЕООД

Английски език

„Алис Академи“ ЕООД

Философия с деца

„ОнтоИдея“ ЕООД

Логопед

„Амалтея Прима“ ЕООД

Визуални из-ва, логопедична диагностика и арт терапия

„Арт генератор“ ЕООД

График Английски език - предстои обновяване на програмата

Вторник Четвъртък Петък
09.00 – 09.20 Иглика
09.30 – 09.50 Люляк
10.00 – 10.30 Синчец
10.30 – 11.00 Слънчогледи
11.00 – 11.30 Незабравка
11.30 – 12.00 Здравец
09.00 – 09.30 Незабравка
09.30 – 10.00 Синчец
10.00 – 10.30 Здравец
10.30 – 10.50 Слънчогледи
11.00 – 11.30 Латинка
11.30 – 12.00 Теменуга
09.00 – 09.20 Кокиче
09.30 – 10.00 Лаленце
10.00 – 10.30 Теменуга
10.30 – 10.50 Люляк
11.00 – 11.20 Иглика
11.30 – 12.00 Латинка

График Логопед

Сряда Петък
09.00 – 17.00 – по индивидуален график 09.00 – 17.00 – по индивидуален график

График Визуални из-ва, логопедична диагностика и арт терапия

Вторник Четвъртък
09.00 – 09.40 Здравец
09.40 – 10.00 Звездичка
10.00 – 10.40 Лаленце
10.40 – 11.20 Слънчогледи
11.20 - 12.00 Незабравка
15.30 - 16.30 Иглика, Люляк
09.00 – 09.40 Синчец
09.40 – 10.00 Звездичка
10.00 – 11.00 Кокиче
11.00 – 12.00 Теменуга
15.30 - 16.30 Латинка

График Балет

Понеделник Сряда
15.00 – 15.30 Кокиче, Теменуга, Люляк
15.30 – 16.00 Латинка, Лаленце, Иглика
16.00 – 16.30 Синчец, Звездичка, Незабравка
16.30 – 17.00 Слънчогледи, Здравец
15.00 – 15.30 Кокиче, Теменуга, Люляк
15.30 – 16.00 Латинка, Лаленце, Иглика
16.00 – 16.30 Синчец, Звездичка, Незабравка
16.30 – 17.00 Слънчогледи, Здравец

График Модерни и латино танци

Вторник Четвъртък Петък
08.40 – 09.10 Незабравка
09.10 – 09.35 Слънчогледи
09.35 – 10.00 Синчец
10.00 – 10.25 Звездичка
10.25 – 10.50 Теменуга
10.50 – 11.20 Люляк
11.20 – 11.50 Иглика
11.50 – 12.20 Кокиче
08.50 – 09.20 Незабравка
09.20 – 09.45 Слънчогледи
09.45 – 10.10 Синчец
10.10 – 10.35 Звездичка
10.35 – 11.00 Лаленце
11.00 – 11.30 Здравец
11.30 – 12.00 Латинка
08.50 – 09.20 Латинка
09.20 – 09.50 Здравец
09.50 – 10.15 Лаленце
10.15 – 10.45 Теменуга
10.45 – 11.15 Иглика
11.15 – 11.45 Кокиче
11.45 – 12.15 Люляк

График Народни песни и танци

Понеделник Петък
09.00 – 09.20 Незабравка
09.20 – 09.45 Синчец, Слънчогледи
09.50 – 10.10 Здравец
10.10 – 10.30 Лаленце
10.30 – 11.00 Латинка, Теменуга
11.00 - 11.30 Иглика, Люляк, Кокиче
08.50 – 09.10 Незабравка
09.10 – 09.40 Латинка, Теменуга
09.40 – 10.00 Лаленце
10.00 – 10.30 Иглика, Люляк, Кокиче
10.30 – 10.50 Здравец
10.50 – 11.10 Слънчогледи
11.10 – 11.30 Синчец

График Футбол

Сряда Петък
09.00 – 09.30 Здравец, Незабравка
09.30 – 10.00 Слънчогледи, Синчец
10.00 – 10.20 Люляк, Иглика
10.30 – 11.00 Латинка, Теменуга
11.00 – 11.20 Кокиче, Лаленце
09.00 – 09.30 Слънчогледи, Синчец
09.30 – 10.00 Здравец, Незабравка
10.00 – 10.20 Люляк, Иглика
10.30 – 10.50 Кокиче, Лаленце
11.00 – 11.30 Латинка, Теменуга

График Философия с деца

Сряда Четвъртък
09.00 – 09.30 Теменуга
09.30 – 10.00 Здравец
10.00 – 10.30 Незабравка
10.30 – 11.00 Слънчогледи, Синчец
11.00 – 11.30 Латинка
15.00 – 15.30 Латинка
15.30 – 16.00 Здравец
16.00 – 16.30 Слънчогледи, Синчец
16.30 – 17.00 Теменуга
17.00 - 17.30 Незабравка